گرافیک Anamorphosis تفسیر از طریق یکی دیگر از ابزار، آفرینش هنری از نوع جدید

گرافیک مجتمع تنها از طریق توسعه سیلندر آینه در مرکز این اتهامات تفسیر نیست، این نوع از هنر است که به نام Anamorphosis (تکامل این نام را از یونانی و به معنی دوباره فرم) هنرمند هند را Awtar سینگ وردی ایجاد شده است. و، با توجه به وب سایت خود را تاندون منتشر شده تنها هنرمند در جهان در رابطه با این نوع از هنر است.

دارای رشته و همچنین به عنوان رکورد در کتاب گینس ثبت شد برای رسم بزرگترین آنامورفیک صفحه (به عنوان مثال پانل تحریف شده از طریق یکی دیگر از ابزار دیده می شود) در سال 2004. شروع اوتار تجربه هنری خود را در این هنگام متوجه پیامدهای چهره خود را بر روی شیشه سارا مرسدس بنز تمیز در مرکز آموزش های متعلق به مرسدس کارکنان شد، پس از آن تبدیل به یک اوتار روزانه سعی کنید مهارت های خود را در شکل گیری گرافیک تحریف مشخص نیست، اما از طریق ابزارهای دیگر مانند زنان استوانه.

سرآمد اوتار چند نقاشی های شخصیت های معروف از جمله جورج دبلیو بوش، مادر ترزا، آمیتاب باچان و بسیاری دیگر، و نقشه های که نیاز به محاسبه و تعادل بدون استفاده از هر نرم افزار یا ابزار بر پایه کامپیوتر و با تکیه بر ذهن خود را تنها اعدام و اعتصاب براش می آید که دقت Bmenty و خود به خودی. لازم به ذکر است که چنین گرافیکی را می توان با استفاده از یک کامپیوتر اجرا شده، اما آنها به یک زمان طولانی تر از زمان است که تاندون خود را در اجرای آنها نیاز دارید.


/ 0 نظر / 8 بازدید