لطفا به من کار دهید!! مشاهده عجیب ترین راه در جهان به جستجو برای یک کار!

آدم Bassetti مرد بریتانیایی در سن 24 سال و در سال 2012 از دانشگاه فارغ التحصیل شد، در زمینه میزان تولید رسانه ای با افتخارات. اما این امتیاز به او در گرفتن کار از رویاهای خود را کمک کرده بود بدون تغییر مانند بسیاری از بیکاران در بریتانیا، اما به بیکار برای چیزی و به امید بیکار برای چیز دیگری به طور کامل، Vadam تصمیم گرفت برای گذراندن آخرین باقی مانده از پول خود را در مبارزات انتخاباتی راه اندازی آگهی با عنوان "استخدام آدم \ استخدام آدم" بنابراین با استفاده از قدرت مشارکت است که توسط شبکه های اجتماعی مشخص می شود.

به گفته آدام در تابلوی بزرگی که اعلام کرد در یکی از خیابان های آویزان، "من 500 پوند خرج کرده اند، من خود این تبلیغات عملکرد لطفا Amnhona" سپس قرار دادن در وب سایت است که شامل زندگینامه، و تمام اطلاعات مورد نیاز برای اشتغال است.

 

شرکت آدم تصویر قبلی و اطلاعات در تعدادی از شبکه های اجتماعی و به زودی، با این حال، درخواست خود را به موضوع اشتغال خود را از افکار عمومی شد و Ngridth پر با تصویر قبلی در توییتر به بیش از 15 هزار بازتوییت کردم به علاوه آن را در بریتانیا پوشش رسانه ای گسترده ای کردم، و مصاحبه با پوشش دریافت داستان زندگی او را از اخبار بی بی سی و Skytrain و هافینگتون پست و روزنامه آینه علاوه بر وبلاگ ها و داستان ها، که بحث در مورد سایت آغاز شد.

 

آدم در حساب خود در توییتر اعلام کرد که او کردم تعدادی از مصاحبه های کاری. موضوع امروز ما و نتیجه گیری این بخش آماده شده توسط آدم و آن را به عنوان مقدمه به شرح حال خود را در وب سایت خود را.

/ 0 نظر / 12 بازدید