Blogtitle->

کشف باتری بغداد است که دنیا در مورد تاریخ اختراع باتری، و آغاز استفاده از برق می داند. در ماه ژوئن سال 1936 در حین ساخت خطوط راه آهن در عراق و به ویژه کسانی که در روستای Khujut کثیف در نزدیکی بغداد عبور و پیدا گور عتیقه چه باستان شناسان حفاری و اکتشاف در این گورستان، به طوری که من پیدا کردم بسیاری از قطعات غیر قابل توضیح و به موزه انتقال احضار عراق که در آن من وجود دارد بدون هیچ گونه توضیحی را تا 1940 در آنجا ماند و هنگامی که این قطعه توجه مدیر موزه عراق در آن زمان (ویلم Connick \ ویلهلم König از)، که منفجر جای تعجب بود که او به چاپ یک مقاله در مورد این قطعه که آنها ممکن است سلول های آبکاری مورد استفاده برای تولید مقدار کمی از برق اعتقاد بر این است استفاده شده است را به خود جلب در نقره ای با عملیات پوشش طلا در زمان. در عکس زیر از اجزای یک باتری بغداد نیز یافت می شود.

ترسیم و طراحی را نشان می دهد باتری برش بغداد

آثار در تراکتور ساخته شده از سرامیک (خاک رس، که نشانی نیست شیشه ای) طول هر غلتکی در حدود 13 سانتی متر است و روزنه ای مدور وجود دارد در بالای هر شیشه با قطر حدود 4 سانتی متر در اندازه که به طور کامل می تواند به جای اجزای دیگر کشف شد. و نیز در بر داشت استوانه ساخته شده از ورق های مس Thbit از میله های آهن در بالا و متوجه شد که میله آهن جدا شده از مس از جلو (قیر \ آسفالت) و میله های مسی بودند ضد آب نیست. باتری بسیاری از آسیب شده اند و که گذشت یک دوره طولانی از زمان قبل از کشف آن است. تصویر زیر نشان می دهد بخش نصب و راه اندازی باتری بغداد نشان داده شده است از اجزای که ما در مورد صحبت کردیم.

اعتقاد بر این است که این مایع که در این باتری مورد استفاده قرار گرفت مایع اسیدی حاوی یون های برق و دانشمندان بر این باورند که سیال مورد استفاده قرار لیمو یا آب انگور یا سرکه است. تصویر زیر یک جریان الکتریکی نور است که می تواند از مایعات اسیدی طبیعی با استفاده از یک لیمو و یکی که به تولید حدود 0.9 ولت تولید را نشان می دهد.

است که می تواند تا دو برابر مقدار اسیدی مایع طبیعی به عنوان زیر نشان می دهد تصویر است که می تواند با خواندن ولتاژ پس از یک ولت 3.5 شده است تا چهار دانه لیمو مرتبط است دیده می شود.

شما می توانید ببینید که از ابزار هایی که در این آزمایش (باتری لیمو) مورد استفاده قرار گرفت ناخن آهن از سکهمس آند در علاوه بر این به قطب منفی از همان ابزار کشف و مورد استفاده در باتری بغداد است.
ما باید به ذکر است که تاریخ مدرن نشان می دهد که کاشف اولین بار از باتری شاهکار دانشمند ایتالیایی (آلخاندرو ولتا \ الساندرو ولتا) بود و هنگامی که به موفقیت اختراع خود را، به نام باتری ولتا در ذخیره سازی مقدار ثبات قابل دوام برای استفاده عملی از بارهای الکتریکی و در سال 1800 میلادی، و این نوآوری بود الهام و آغاز برنامه های کاربردی باتری و استفاده می کند تا به آنچه که ما امروز و تکامل پیچیدگی می دانم. اما نوآوری ولتا در مورد اهمیت نشان می دهد که دوباره اختراع را بیش از نوآوری اولین بند که آن را تبدیل به بازگشت به بین النهرین در طول دو مفاد Albathani و یا ساسانیان با توجه به آنچه که من آزمایش واقع باتری توضیح بغداد متعلق به دوره از 250 سال قبل از میلاد تا 250 سال پس از تولد. تصویر بعدی برای ولتا باتری
حرف آخر (باتری بغداد بین منتقدان و کسانی که ایمان آورده)

نه از تصویب این کشف در سطح جهان قدیمی ترین استفاده مستند از باتری و برق در تاریخ و تحت نام (بالقوه اولین باتری قدیمی) و با حضور تعداد زیادی از باستان شناسان شک دارند با تکیه بر استدلال خود را در مخالفت با باستان شناسی بر اساس تجربه در این واقعیت است که این ابزار کشف شده در تمامیت آن ممکن است باقی مانده است عملی و آزمایشگاهی نشان می دهد امکان Kptarriet استفاده از آنها، اما ممکن است مورد استفاده قرار گرفته اند دیگر استفاده می کند ناشناخته است. پیش از آن شی نباید فراموش کنیم که ممکن است ما Ibdana Khoudarat شرق میانه در زمینه های علم در دوره های مختلف رونق تمدن در مراحل تاریخی مختلف ساکنان (به عنوان یک تمدن بابل و تمدن مصر و تمدن اسلامی، و غیره) که در خود ما گذشت، اما در حال حاضر، بر خلاف گذشته، مراکز کارآفرینی علم و پژوهش و تولید است که در غرب و شرق دور می شوند، و در اواخر در بسیاری از مناطق، به دیگران این فصل مناسب در زمینه های مختلف علمی و این واقعیت باید با تغییر در خود و به نوبه خود از مردم از مصرف کننده به مردم مولد زندگی علمی و تجاری .. ćĎăĘă خوب است.


تاريخ : پنجشنبه ٢٢ خرداد ۱۳٩۳ | ٤:۳٩ ‎ب.ظ | نویسنده : شیما خلفی | نظرات ()